Koprivnica: Mladić (20), pod ‘gasom’ i zbog brzine sletio bmw-om

Prometna nesreća dogodila se jučer oko 20.40 sati, u Koprivnici u Ulici Ivana Česmičkog. Prema policiji, 20-godišnji vozač pod utjecajem alkohola od 0,70 promila upravljao je osobnim automobilom BMW koprivničke registarske oznake.

-Zbog neprilagođene brzine kretanja vozilom je sletio van kolnika te udario u prometni znak. Protiv vozača će biti pokrenut prekršajni postupak – navodi policija.
FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće

U 3 UJUTRO DOK SVI SPAVAJU, PAVICA (78) KREĆE IZ VOJAKOVCA ZA ZAGREB

VIDEO Njezino je povrće na Kvatriću tražena roba, a kad se cijeli tjedan ne pojavi na tržnici, vjerne mušterije ostavlja u brizi

ISTRAGA U TIJEKU

Lažna dojava o bombi i na sudu u Koprivnici