Koprivnica: Mladić napravio kaos na benzinskoj, bacao stolice po terasi, vikao…

Kako doznajemo u policiji, danas u ranim jutarnjim satima, oko 4 sata, u Koprivnici u Kolodvorskoj ulici na benzinskoj postaji 25-godišnjak je napravio pravi kaos.

-Pod utjecajem alkohola od 1,42 promila narušavao je javni red i mir na način da je vikao i galamio te bacao stolice po terasi objekta benzinske postaje. Osumnjičeni je uhićen, smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – potvrdila je policija.

FOTO Ilustracija
 

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Podaci iz zdravstvenih izvješća, pojava i liječenje sifilisa, cijepljenje stanovništva te potreba za obnovom

Od hospitala do javne bolnice u Koprivnici: Osnivači i financiranje, zdravstveno osoblje, prva bolnica te podaci o oboljelima

Fotogalerija i rezultati su tu

FOTO Virovci bolji od Ferdinandovčana, Osvit dobio Kalinovac, Picoki razbili Daruvar

OBILJEŽILI DAN PLANETA ZEMLJE

FOTO Volonteri zasukali rukave i očistili najkritičnije gradske lokacije od smeća