TREĆA NL SJEVER

Koprivnica na krilima Krstanovića izdominirala Slatinu

U posljednjoj utakmici 10. kola Treće NL Sjever, Koprivnica je na Gradskom stadionu Ivan Kušek-Apaš ugostila posljednje plasiranu Slatinu i slavila s 5:0.

Odlična Koprivnica od prve minute je zagospodarila terenom i povela u 20. minuti preko Krstanovića. Isti igrač povećao je vodstvo na 2:0 u 36. minuti i već je ovdje bilo jasno da će Koprivnica osvojiti tri boda jer igrači Slatine nisu imali nikakav odgovor na brzu igru Zelenih. Raspoloženi Krstanović u 45. minuti povećao je vodstvo Koprivnice na 3:0 i tako u razmaku od 25 minuta postigao hat-trick.

U drugom poluvremenu, Koprivnica je postigla još dva pogotka i to preko Kožarića u 53. minuti te Dina Redžića u 84. minuti.

S nova tri boda, Koprivnica je skočila na 10. mjesto prvenstvene tablice, dok je Slatina ostala ‘zakucana’ na posljednjem mjestu s nula osvojenih bodova nakon deset odigranih kola. U sljedećem kolu, Koprivnica će ponovno biti domaćin, a ovog puta protiv Podravine iz Ludbrega.