Koprivnica: Policija u Starčevićevoj mladićima našla drogu, jedan pozitivan

Kako doznajemo u koprivničkoj policiji, noćas oko 00.05 sati, u Koprivnici u Ulici Ante Starčevića u nadzoru cestovnog prometa zaustavljen je osobni automobil kojim je upravljao 24-godišnji vozač.

– Testiran je na prisutnost droge u organizmu kojom prilikom je došlo do pozitivne reakcije. Vozač je odbio vađenje krvi i urina te je smješten u posebnu prostoriju policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – potvrdila je policija.

U vozilu se, doznajemo, nalazio 27-godišnji putnik koji je nedozvoljeno posjedovao manju količinu droge MDMA. Droga je oduzeta te će protiv njega biti podnijet optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”