nogometašice uspješne u bregima

Koprivnica slavila protiv Osječanki i sada je korak bliže naslovu

Seniorska ekipa Ženskog nogometnog kluba Koprivnica danas je u derbiju 2. HNLŽ Skupine B uzela sva tri boda. Djevojke, koje vodi trener Tomislav Mužina, dočekale su i s 3:1 porazile ekipu Osijeka. Golove su zabile Marta Erhat i Ana Fučkar, Melita Pranjić postigla je autogol, dok je za gošće pogodila Lara Momčilović.

Važan je to korak prema naslovu prvakinja, jer na vrhu su se sada u odnosu na Osječanke odvojile za četiri boda. Koprivničanke ih imaju 26, dok drugoplasirani sastav lige ima 22.

FOTO ŽNK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru