Koprivnica: Zategnuo ručnu u vožnji tijekom svađe, on i supruga sletjeli s ceste

Kako doznajemo, Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici je provelo prvo ispitivanje uhićenog hrvatskog državljanina (41) zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo dovođenja u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom ili sredstvom.

-Postoji osnovana sumnja da je osumnjičeni 41-godišnjak 28. listopada 2022., na cesti kraj Koprivnice, kao suputnik u osobnom automobilu kojim je upravljala njegova 44-godišnja izvanbračna supruga, tijekom vožnje rukom naglo zategnuo ručnu kočnicu vozila, uslijed čega je 44-godišnjakinja izgubila nadzor nad automobilom koji je sletio s ceste u odvodni kanal – doznajemo u ODO-u.

Državno odvjetništvo je podnijelo prijedlog da se protiv osumnjičenika odredi istražni zatvor zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke u postupku i opasnosti od ponavljanja kaznenih djela kojeg je sutkinja istrage Županijskog suda u Varaždinu prihvatila i odredila osumnjičeniku istražni zatvor.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”