Zaprešić Kup

Koprivničke gimnastičarke osvojile 11 medalja i četiri ekipna pehara u Zaprešiću

Gimnastički klub Koprivnica uspješno je zaključio prvi dio sezone nastupom na Zaprešić kupu, održanom u subotu 23. svibnja, gdje su koprivničke gimnastičarke odličnim nastupima osvajale brojna postolja. Naime, natjecateljice koprivničkog kluba kući su se vratile s ukupno 11 pojedinačnih medalja te četiri ekipna pehara.

FOTO GK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dva dana špananja

FOTO/VIDEO Veliki malonogometni turnir u Ludbregu okupio 64 ekipe iz cijele regije

Vodi li ih ta pozicija u viši rang, ovisi o Tomislav Radniku

Bušpan izborio drugo mjesto na ljestvici, čeka rasplet i nada se promociji u viši rang

Križevački košarkaši igrali u Čakovcu i Zagrebu

Radnikovi seniori osvojili zlato i srebro, kadeti do brončane medalje