OD 9. DO 13. KOLOVOZA

Koprivničke mažoretkinje uskoro kreću na Svjetsko prvenstvo u Liverpool!

Mažoretkinje grada Koprivnice svoj su ljetni odmor zamijenile pripremama za Svjetsko prvenstvo, koje će od 9. do 13. kolovoza održati u engleskom Liverpoolu. Iako su stekle pravo natjecanja u više kategorija, zbog velikih troškova odlučile su izabrati jednu kategoriju te kao dio hrvatske reprezentacije, koja broji 165 natjecateljica, predstaviti mažoret ples na svjetskom nivou.

Tim su povodom za svoju Facebook stranicu snimile prikladan video u koprivničkom centru. Možete ga pogledajte ovdje.

– Naše curke nikad spremnije da predstave naš grad Koprivnicu cijelom svijetu! Želimo im puno sreće i uspjeha! A nama svima preostaje da držimo palčeve i budemo velika podrška preko live prijenosa – stoji uz snimku.

Predsjednica i trenerica Snježana Sremec zahvalila je donatorima.

– Naš put započinje 8. kolovoza kada avionom krećemo iz Zagreba. Zahvaljujemo našim roditeljima i svim donatorima, bez kojih ovaj put ne bi bio ostvaren – rekla je.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Do sada vodio Podravinu

Tomica Pisačić je novi trener križevačkog Radnika

Poraz slavena u zagrebu

Lokomotiva u završnici preokrenula, “Farmaceuti” se s Maksimira vraćaju praznih ruku

HALS U ČAKOVCU

Dora Čolig zlatna u skoku u vis, Leni Novak prvi u bacanju vortexa