Koprivnički atletičari oborili svoje rekorde, Josipa Mikulec peta

Na Prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke održanom u Zagrebu nastupili su i kadeti Atletskog kluba Koprivnica. U trčanju na 200 m nastupili su stariji kadeti Luka Kvaternik i Lukas Petrić. Obojica su istrčala svoje osobne rekorde, Luka 25,37 sekundi, a Lukas 26,10 sekundi, što su odlični rezultati za njihovo godište. U ukupnom poretku osvojili su 20. i 23. mjesto. U disciplini bacanja koplja nastupila je mlađa juniorka Josipa Mikulec. U natjecanju sa starijim natjecateljicama osvojila je odlično peto mjesto hicem od 33,69 metara.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ivanje u Torčecu

Udruge odmjerile nogometno znanje, vatrogasci otvorili vrata doma, a na kraju svi uz krijes bodrili Vatrene

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju