Kup Hrvatske u parkouru

Koprivnički gimnastičari iz Nedelišća donijeli pet medalja

Koprivnički gimnastičari osvojili su pet medalja na Kupu Hrvatske u parkouru održanom u subotu u Nedelišću. Natjecanje je organizirao Gimnastički klub Macan, a sudjelovalo je preko 160 gimnastičara raznih uzrasta iz 10 klubova. Sportaši su se natjecali u dvije discipline, odnosno speed i freestyle, a koprivnički su predstavnici medalje osvojili u obje. Zlato u disciplini speed osvojila je Magdalena Nemec, dok su bronce pripale Eme Švagelj, Hani Latin i Danu Magdiću. Na odličan se nastup svoje ekipe nadovezao i trener Robert Jarni koji je osvojio drugo mjesto u disciplini freestyle.

FOTO GK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?