4. Zaprešić kup

Koprivnički gimnastički klub iz Zaprešića se vraća s 11 medalja

Gimnastički klub Koprivnica ostvario je sjajan nastup na 4. Zaprešić kupu, održanom proteklog vikenda. Mladi gimnastičari i gimnastičarke iz Koprivnice natjecali su se u brojnim kategorijama i kući se vratili s vrijednim medaljama, kako ekipno tako i pojedinačno.

U ekipnom dijelu natjecanja istaknuli su se u gotovo svim uzrasnim skupinama. Posebno su zapažene bile ekipe drugog, trećeg te viših razreda koje su zauzele visoke pozicije. Ekipa drugog razreda bila je zlatna, a kategorije trećeg i dvije kategorije viših razreda srebrne. Također vrijedi spomenuti i ekipu prvog razreda koje je u svom uzrastu bila brončana.

Ni u pojedinačnim nastupima nije nedostajalo uspjeha. Više natjecateljica popelo se na postolje, dok su neke čak osvojile i zlatne medalje. Barbara Mihalić bila je zlatna, Barbara Živko i Ella Megla srebrne, a Ela Jertec, Maša Mihalec i Sara Švagelj brončane.

FOTO: GK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika