Koprivničkoj Šoderici zlatne medalje u svim disciplinama

Natjecateljice i natjecatelji Ronilačkog kluba Šoderica iz Koprivnice bili su iznimno uspješni na prvom kolu Kupa hrvatske u daljinskom plivanju perajama prošle nedjelje u Kostreni. Ronilački klub „Šoderica“ imao je svoje predstavnice i predstavnice koji su se borili u utrkama na 1000 i 3000 metara. Visoke ljetne temperature i zadovoljavajuća temperatura mora za ovo doba godine, doprinijela je dobrim rezultatima natjecatelja u svim kategorijama, koji su svoje treninge kroz cijelu godinu okrunili osvojenim medaljama.

U natjecanju kadetkinja na 1000 metara Isabella Victoria Švegović osvojila je treće mjesto, a Rea Vuk peto. Tin Treščec osvojio je prvo mjesto među kadetima na 1000 metara, a Petar Koluder je bio šesti u istoj utrci. Među mlađim kadetkinjama Dora Bradić osvojila je četvrto mjesto, a Ljupka Petrčević Lončarić je bila šesta. Među mlađim kadetima Petar Treščec je bio sedmi. Na 3000 metara Leo Brajdić osvojio je deveto mjesto među juniorima, mlađi junior Viktor Lovreković bio je treći, a kadet Tin Treščec na 3000 metara osvojio je prvo mjesto. Nakon dugo vremena, Ronilački klub Šoderica imao je i predstavnicu veteranki Antoniju Patrčević Lončarić koja je ostvarila izuzetan rezultat i osvojila zlatnu medalju u daljinskom plivanju perajama na 1000 metara.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz