Krađe i vandalizam u Podravini: Jedan ukrao akumulatore, drugi bicikl, treći oštetio tegle

Na području Podravine proteklih dana dogodile su se dvije krađe. Policija navodi kako je između 5. kolovoza i 14. rujna u mjestu Molve Grede nepoznati počinitelj provalio u skladište.

-Ukrao je dva akumulatora, oštetivši vlasnika za više stotina kuna. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje. Također, između 9. i 12. rujna u Koprivnici na Trgu kralja Tomislava nepoznati počinitelj je otuđio bicikl Ultra, oštetivši vlasnicu za više stotina kuna. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje – navode u policiji.

Priopćili su kako se dogodio i jedan vandalizam. Naime, između 9. i 10. rujna u Goli nepoznati počinitelj je oštetio četiri betonske tegle za cvijeće, oštetivši vlasnika za više stotina kuna. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Damir Jančijev, voditelj Policijske postaje prometne policije PU Koprivničko-križevačke:

VIDEO Najčešći izgovori roditelja su: „Nismo znali“ ili „Svi voze, pa može i naše dijete“

Nesreća na magistrali

Motociklist udario u kamion na državnoj cesti, teško je ozlijeđen

Još nije kasno

Posadite ih upravo sada i uživat ćete u nikad sočnijim plodovima! Evo o kojim se biljkama radi