Krenula liga: Štuka Torčec prva, drugi su ribolovci iz Hlebina

Pored Pan županijske lige ribolova na šarane, o kojoj smo pisali prošli tjedan, krenula je i Županijska liga u sportskom ribolovu udicom na plovak. Na Šoderici se natjecalo 12 ekipa, odnosno sportsko-ribolovnih klubova. Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠRK Štuka Torčec s ulovljenih 2054 grama ribe i 14 negativnih bodova, drugo mjesto osvojila je ekipa ŠRK Hlebine s ulovljenih 1444 grama ribe i 15 negativnih bodova, dok je ŠRK Podravka iz Koprivnice osvojila treće mjesto s ulovljenih 1329 grama ribe.

Ona je ostvarila 15,5 negativnih bodova. Najbolje rezultate pojedinačno ostvarili su Siniša Patačko iz ŠRK Bistra Repaš koji je bio 1. u sektoru s ulovljenih 1878 grama ribe. Drugi najbolji bio je Kruno Milić iz ŠRK-a Štuka s ulovljenih 1554 grama ribe i prvim sektorskim mjestom. Kao treći završio je Rikard Vinter, također iz ŠRK-a Štuka Torčec. On je ulovio 396 grama ribe, što je bilo dovoljno za prvo mjesto u svom sektoru. Nakon prvog kola u vodstvu je ŠRK Štuka, drugi je ŠRK Hlebine, a treći ŠRK Podravka. Domaćin je bio ŠRK Podravka, a organizator Športsko-ribolovni savez naše županije.