Krenuo i Županijski kup: Navijačice uživale u pobjedi Podravca

Odigrane su utakmice drugog kola Kupa ŽNS Varaždin u kojem je posebno zanimljiva i borbena bila utakmica u Sesvetama Ludbreškim gdje je gostovao susjedni Karlovec. Karlovec je u prvih 20 minuta bio bolja ekipa i promašio tri-četiri izgledne prigode za postizanje pogotka. Nakon minute za osvježenje ipak je poveo Podravac-Kitro pogotkom Igora Prebegovića iz slobodnog udarca. Gosti su nekoliko minuta kasnije ipak postigli gol. Iz velike daljine pucao je dotad njihov najbolji igrač Denis Sever i lopta se neočekivano zakoprcala ispod same prečke.

Međutim, isti je igrač ubrzo zaradio direktno isključenje pa je domaća ekipa u drugom poluvremenu rutinski došla do pobjede. Gosti su pali energetski i približavanjem kraja utakmice sve se više osjećao igrač manje. Pobjedu Podravac-Kitra od 4:1 zaključio je Luka Vagjunec s tri pogotka. Rezultati ostalih utakmica: Orač – Plitvica (S) 1:6, Mladost (VŽ) – Bukovčan 1:0, Čevo – Novi Marof 1:5, Gora – Radnički 5:3 (2:2), Udarnik – Podravina 0:8, Mladost (M) – Sloboda (T) 6:7 (3:3), Polet (T) – Mladost (S) 4:3, Nova Ves – Vratno 4:0, Vindija – Varteks 1:9, Mladost (VT) – Jalžabet 1:2, Obreš – Ivančica 1:4, Beretinec – Zadrugar 0:2, Razvitak – Drava Ajax 1:3, Polet (C) – Nedeljanec 0:1, Polet (M) – Bednja 1:2. U 1/8 finala Kupa 7. rujna sastat će se Nova Ves – Bednja, Podravac Kitro – Varteks, Jalžabet – Ivančica, Zadrugar – Drava Ajax, Plitvica (S) – Mladost (VŽ), Novi Marof – Gora, Podravina – Sloboda (T), Nedeljanec – Polet (T).

FOTO Dražen Vađunec

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz