Križevački branitelji odlični u elektronskom pikadu

Križevački branitelji liječeni od PTSP-a i branitelji udruge HVIDR-a sudjelovali su 27.08.2022. godine na IV. Memorijalnom susretu Hrvatskih branitelja i stradalnika Domovinskog rata – “Jovica Podravac” na jezeru Jegineš kod Đelekovca gdje su se održala natjecanja u disciplinama viseća kuglana, elektronski pikado i kartanje bele. Turnir se održao u znak sjećanja na poginulog pripadnika PZO Koprivnica – Jovicu Podravca koji je smrtno stradao 18. rujna 1995. godine u Hrvatskoj Dubici tijekom provođenja vojne operacije “Una”.

U konkurenciji od 16 braniteljskih udruga pristiglih iz cijele županije te prisutnih preko 80 natjecatelja u tri discipline, ekipa udruge branitelja liječenih od PTSP-a u sastavu Zlatko Žunić i Željko Antolić osvojila je 1. mjesto u disciplini elektronski pikado gdje je bilo prijavljeno 20 ekipa, dok je ekipa udruge HVIDR-a Križevci zauzela 2. mjesto ispred ekipe Dragovoljaca i veterana iz Gornje Rijeke koji su osvojili 3. mjesto. Nažalost, ostale ekipe branitelja iz Križevaca u drugim disciplinama nisu imale takve uspjehe te su ispale iz plasmana za odličja.