BOŽIĆNI TURNIR U VARAŽDINU

Križevački streličari briljirali na posljednjem ovogodišnjem turniru i osvojili četiri medalje

U Varaždinu je održan tradicionalni Božićni međunarodni turnir u streličarstvu na kojem je nastupilo više od 150 streličara iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Austrije, a među njima su bili i članovi kluba Križevački streličari koji su postigli vrhunske rezultate.

Ljudmila Zorko je u kategoriji longbow za žene osvojila prvo mjesto, Igor Krušić-Igis bio je zlatni u kategoriji longbow za seniore, Damir Bartol bio je drugi u kategoriji compund za veterane, dok je Mladen Vuković u svome debitantskom nastupu osvojio treće mjesto u kategoriji lognbow za veterane.

Spomenimo kako su od križevački streličara na ovom turniru još sudjelovali Damir Zorko (šesto mjesto u kategoriji longbow veterani), Ivan Gadanec (sedmo mjesto u kategoriji longbow seniori) i David Strmečki (šesto mjesto u kategoriji longbow seniori).

Ovo je bio posljednji turnir u kalendarskog godini 2024..

FOTO: Križevački streličari (Facebook)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PLAVI DRES JAGUŠIĆ ĆE NOSITI DO LJETA 2028.

Odbio Dinamo pa potpisao novi ugovor sa Slavenom: “Meni se nikud ne žuri”

Iskusni veznjak stigao iz đurđevačkog Graničara

Goran Bošnjak pojačao vezni red Podravca

Odličan nastup na 2. kolu Kupa Hrvatske na otvorenim vodama

Mladi koprivnički ronioci na domaćem terenu osvojili pregršt medalja