WA1440 turnir u Jalžabetu

Križevački streličari osvojili četiri medalje, pali i državni rekordi

Streličari iz Križevaca nastupili su na izuzetno zahtjevnom WA1440 turniru u Jalžabetu koji je održan 20. srpnja u organizaciji streličarskog kluba Navaho.

Na natjecanju koje obuhvaća 144 strijele raspoređene kroz četiri različite udaljenosti, križevačka ekspedicija osvojila je čak četiri medalje te srušila nekoliko državnih rekorda.

Najveći pojedinačni uspjeh kod žena ostvarila je Ljudmila Zorko koja je bila najpreciznija te u kategoriji longbow uvjerljivo osvojila zlatnu medalju. Njezini nastupi na 15 metara i kroz sve četiri udaljenosti donijeli su joj ne samo prvo mjesto nego i nove državne i turnirske rekorde.

U istoj kategoriji kod muškaraca odlično je gađao i Igor Krušić. Osvojio je zlato s 1325 bodova čime je oborio državne rekorde na 30 i 25 metara te postavio novi ukupni rekord turnira.

Za još jednu medalju u muškoj konkurenciji pobrinuo se i Vladimir Razum, poznat kao Vlad Zumra, koji je uzeo drugo mjesto i pritom, kako kažu iz kluba, zabavljao cijeli turnir svojom vedrinom i duhom. U veteranskoj kategoriji još jedno srebro osvojio je Damir Zorko.

FOTO KŽ Streličari

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Četiri gola Kovačića

Drava preokretom slavila protiv Močila

Vikend za prvoligaške momčadi Škole nogometa nije dobro prošao

FOTO/VIDEO Slaven poveo pa Dinamo ekspresno preokrenuo, pioniri i kadeti od Hajduka primili 17 golova

Legendarni Cvele se nakon 20 godina vratio u Sabariju:

“Idemo po svih 11 pobjeda, a ovom klubu mjesto je u 1. ŽNL”