Križevčani i Cvetkovčani na korak do finala

Radnik Križevci u prvoj je polufinalnoj utakmicu županijskog Kupa u Virju pobijedio Podravac 1:3. Križevčani su iz prve prave prilike u 11. minuti poveli. Nikolić je ostao sam na drugoj vratnici i majstorski volejom s osam metara rasparao domaću mrežu. U 21. minuti Petak je zatresao vlastitu mrežu za
izjednačenje Virovaca. Konkretniju igru Križevčani golom Dleska u 48. minuti pretvorili u novo vodstvo. Konačnih 1:3 postavio je Nikolić, koji je prvo u 70. minuti zapucao penal, a u 82. minuti iz novog kaznenog udarca nadmudrio je Ramaja i za uzvrat donio veliku prednost Križevčanima. Veliki korak prema finalu napravio je i Tehničar koji je na gostovanju kod Ferdinandovca upisao pobjedu 1:4. Uzvrati su na rasporedu 18. svibnja.

PODRAVAC 1(1)
RADNIK K. 3(1)
PODRAVAC: Ramaj, Šumandl, Jozić, Giljan, Rukavina (od 59. Šantek), Šokec,
Drmenčić (od 65. Miketić), Muniz, Kranclbinder (od 85. Cik), Halavuk, Pleić.

Podravac, Petak (43), Seok (56), Vinski (76) – Radnik Križevci. CRVENI
KARTONI: Muniz (81) – Podravac, Rengel (84) – Radnik Križevci.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu