Križevci: Policija mu pronašla plantažicu trave spremne za “crno” tržište

Kako doznajemo, križevačka policija privela je kraju kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 38-godišnjakom s križevačkog područja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.   

-Sumnja se da je osumnjičeni tijekom ove godine na križevačkom području neovlašteno uzgajao stabljike konoplje tipa droga u svrhu proizvodnje droge marihuane. Temeljem naloga Županijskog suda u Bjelovaru  izvršena je pretraga kuće, drugih prostorija i zemljišne parcele te je pronađeno i oduzeto 23 komada stabljike konoplje tipa droga visine od 28 do 220 centimetara i 8,93 grama zelene biljne materije nalik na drogu marihuanu – navode u policiji.

Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela neovlaštene proizvodnje i prometa drogama protiv osumnjičenika je podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

FOTO PU

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PRED VIJEĆNICIMA SU VAŽNE ODLUKE

Grad će sufinancirati ugradnju liftova

Važna obavijest grada

Pravo na uskrsnicu imaju umirovljenici s mirovinom do 500 eura

REBALANS ZBOG KAPITALNIH PROJEKATA

Proračun s novim izmjenama raste na rekordnih 94,3 milijuna eura