Krunoslav Lovrek utakmicom protiv Hajduka oprašta se od profesionalnog nogometa

Legendarni hrvatski nogometaš Krunoslav Lovrek odlučio je svoju dugogodišnju nogometnu karijeru završiti, a ona je vjerojatno simbolično čekala Hajduk da napokon stavi točku na i.

Trenutačni igrač Tehničara iz Cvetkovca prije mjesec dana napunio je 43 godine, a ujedno u Cvetkovcu vodi školu nogometa. Protiv Hajduka, svojeg bivšeg kluba, odigrat će svoju posljednju utakmicu, u sklopu šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa.

U 19. su minuti zaustavili utakmicu kako bi Lovreku suigrači, ali i igrači Hajduka uručili prigodan poklon, Hajdukov dres s brojem 23 koji mu je donio Simić te poklon suigrača Tehničara, koji mu je uručio predsjednik Tehničara Josip Mađarić.

Izašao je iz igre dvije minute kasnije uz veliki pljesak. Umjesto njega u igru ušao je Hrvoje Bači.

Lovrek je u svojoj karijeri igrao za NK Zagreb, Cerezo Osaku, Lierse, Croatiu Sesvete, turski Eskisehirspor, Jeonbuk Hyundai, Sydney te USV Dechanskirchen. Igrao je i za hrvatsku reprezentaciju, i to u mlađim kategorijama.

Trenutni rezultat je 0:3 za Hajduk. Prvi gol dao je Vukonić zabivši u vlastitu mrežu. Mlakar je zabio za 0:2 doslovno minutu nakon što je Lovrek izašao iz igre, da bi nedugo zatim Mlakar svojim drugim golom povećao vodstvo na 0:3.

gostovanje kod lokomotive

Napadač Štrkalj nije zabio puna dva mjeseca: Mioču se otvorilo prošlo kolo, sad je na meni red

utakmica generacije

Kakva tuga! Juniori u drami penala ostali bez kupa, a Slaven bez prvog trofeja ikada

za kraj pobjeda u splitu

Pehar je visoko u zraku! Slavi se 27. titula i prvenstvo osvojeno bez izgubljenog boda

zagrepčanke bolje u doigravanju

FOTO Premijer liga, ipak, se neće igrati u Virju, no Betlehem i cure nemaju za čime žaliti

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja

utakmica karijere za slavenove mladiće

Gregurina uoči finala kupa: Nešto novo za sve nas, spremni smo, ali i načeti ozljedama