Close this search box.

KUP Križevčani i Cvetkovčani na korak do finala

Radnik Križevci u prvoj je polufinalnoj utakmicu županijskog Kupa u Virju pobijedio Podravac 1:3. Križevčani su iz prve prave prilike u 11. minuti poveli. Nikolić je ostao sam na drugoj vratnici i majstorski volejom s osam metara rasparao domaću mrežu. U 21. minuti Petak je zatresao vlastitu mrežu za izjednačenje Virovaca. No, konkretniju igru Križevčani su golovima Dleska i Nikolića pretvorili u pobjedu 1:3.

Veliki korak prema finalu napravio je i Tehničar koji je na gostovanju kod Ferdinandovca upisao pobjedu 1:4. Uzvrati su na rasporedu za dva tjedna, 18. svibnja.

prvo kolo lige prvakinja

FOTO Kakva drama! Podravka poražena u zadnjim sekundama uz čak 8 promašenih sedmeraca