KUP Kunovčani na penale otišli u četvrtfinale

U najzanimljivijem ogledu osmine finala županijskog Kupa Bratstvo je u Kunovcu nakon boljeg izvođenja penala i to nakon čak 11 serija s 12:11 (2:2) pobijedilo Tehničar iz Cvetkovca. Kunovčani su poveli golom Mišure, a Cvetkovčani su preko Bačija i Štitara kreirali preokret. U 80. minuti Bencalić je zabio za 2:2, a u lutriji penala s(p)retniji su bili Kunovčani.

Podravac je u Virju pretrpio poraz 0:2 od Ferdinandovca. U reprizi prošlosezonskog polufinala Radnik Križevci je s minimalnih 1:0 i to golom Lacića Klarića u četvrtoj minuti sudačke nadoknade pobijedio molvarsku Mladost. Tomislav iz Drnja je rutinski odradio posao protiv Osvita i upisao pobjedu 4:1. Đurđevački Graničar je s uvjerljivih 3:0 nadigrao Močile, Lipa je u Hlebinama s minimalnih 0:1 poražena od Drave iz Novigrada Podravskog, dok je Rudar u Glogovcu poražen 0:4 od favoriziranog jembrovečkog Borca. Susret između Omladinca iz Herešina i Koprivnica na rasporedu je 19. listopada, a nakon što se odigra i taj ogled Savez će odrediti termin izvlačenja četvrtfinalnih parova.

Rudar (G) – Borac 0:4

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...

Želim da Koprivnica, baš kao u moje vrijeme, opet bude neosvojiva utvrda

Podijeljene plakete najistaknutijim pojedincima i kolektivima u Đurđevcu

Viktorija Šestak i Anatoliy Snozyk najbolji sportaši, ribolovke i mladi nogometaši klubovi

totalna dominacija

“Kanta” se vraća kući! Podravka mjesec dana prije kraja sezone potvrdila naslov prvakinja

županijski nogomet

FOTO Močilama derbi i fešta pred stotinama navijača, rapsodija u Torčecu, Smolčić zabio šest komada

CESTOVNA UTRKA KROZ PODRAVINU

FOTO Domaći pulen Jan Tisaj najbrži, 106 km odvozio za dva i pol sata, odlična i Zlatica Pernjak