SRETAN KRAJ

Labud s Podolica je na sigurnom, veterinari ga vratili na Šodericu

Labud koji je jutros lutao po koprivničkom kvartu Podolice na sigurnom je. Iz Veterinarske stanice Koprivnica obavijestili su nas da su reagirali odmah po dojavi komunalnog redara te da su zbrinuli labuda.

– Nije točno da smo se oglušili. Nas nitko nije kontaktirao osim komunalnog redara i odmah smo izašli na teren. Labud je pregledan i utvrđeno je da nema nikakvih ozljeda pa smo ga odmah vratili na Šodericu otkud je najvjerojatnije i dolutao – kažu u Veterinarskoj stanici Koprivnica.

Često se, dodaju, znaju događati ovakvi slučajevi prilikom kišnih razdoblja jer tad labude cestu zamijene vodom i odlutaju na područja koja zapravo nisu njihova prirodna staništa.

FOTO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Neizostavan alat svakog uspješnog vrtlara

Bez ove ključne, ali besplatne stvari, biljke u vrtu sigurno neće bujati! Potrebno je samo malo truda i ubirat ćete nikad sočnije plodove

Stručnjaci upozoravaju na rizike koje mnogi zanemaruju

Mnogima je ovo najdraži dio pečenog pileta, a ustvari povisuje kolesterol i još nešto puno gore…

“Još putna pa idemo”

FOTO/VIDEO Aleksandar Lazić smijehom i aplauzima otvorio još jedno Ljeto na Šoderici