Lige veterana: Preokret Drnjančana za slavlje nad Starigradom

Nogometaši Tomislava iz Drnja na domaćem su terenu u najzanimljivijoj utakmici 14. kola Prve ŽNL veterana slavili nad Starigradom 2:1. Nogometaši Starigrada poveli su golom Popijača, no Goran Petrić je izjednačio pred kraj prvog poluvremena. U nastavku igrao se otvoren nogomet, no bolje su se ipak snašli domaći i na kraju preokrenuli na 2:1. Strijelac petom bio je ponovno Goran Petrić na ‘leteću’ asistenciju Željka Kašića Ralea. Ovo je treća pobjeda u nizu Tomislava koji se ovom pobjedom učvrstio na petom mjestu s tri boda prednosti nad Starigradom.

U ostalim utakmicama Omladinac je pobijedio Zagorec 1:11, Mladost je u Kloštru bila s 4:0 bolja od Križevci, Osvit je ‘petardom’ slavio u Miklinovcu, a Đurđevčani su 2:4 bilo bolji od domaćina u Ferdinandovcu. U sljedećem kolu sastaju se Fardinandovac -Zagorec, Graničar Đ – Miklinovec, Osvit – Mladost KP, Radnik KŽ – Tomislav i Starigrad – Omladinac. Druga ŽNL: Močile – Jadran Galeb 1:4, Koprivnica – Podravac 2:0, Lipa – Sabarija 0:1, Bratstvo – Rasinja 2:0 i Sloga – Drava NP 1:4. U sljedećem kolu susreću se Sloga-Močile, Drava NP – Bratstvo, Rasinja – Lipa, Sabarija – Koprivnica i Podravac – Jadran Galeb.