Limačicama i limačima Koprivnice čak 12 medalja

Limačice i limači Atletskog kluba Koprivnica prošle su subote nastupili u Belici na trećem kolu Hrvatske atletske lige sjever (HALS) i ostvarili pregršt dobrih rezultata. U ukupnom poretku limačice Koprivnice osvojile su drugo, a limači treće mjesto. Najuspješniji je bio Teo Ištvan koji je osvojio dvije medalje, zlato na 60 metara i drugo mjesto u skoku u dalj. Prva mjesta osvojili su još u utrkama na 400 metara Tino Korošec, Tija Požgaj i Ella Sever. Druga mjesta osvojili su Karla Obranović (vis), Zara Štefanić (60 m) te Iva Mikulec, Matej Požgaj i Katja Lazić u bacanju vortexa. Treća mjesta osvojile su Mia Marković (60 m) i Laura Babić (vortex), a nastupili su još Niko Karas, Leni Novak, Ema Podoreški, Dorotea Rupić, Zoa Mlinarić, Tia Lončarek, Hana Latin i Nika Tucković. Štafeta limačica 4×200 metara u sastavu Zara Štefanić, Iva Mikulec, Ema Podoreški i Karla Obranović osvojila je četvrto mjesto. Druga štafeta Koprivnice 4×200 metara u sastavu Dorotea Rupić, Mia Marković, Hana Latin i Katja Lazić bila je osma, a treća u sastavu Laura Babić, Zoa Mlinarić, Tia Lončarek i Nika Tucković završila je na devetom mjestu.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz