Prvenstvo Hrvatske

Lora Mađer viceprvakinja Hrvatske u kategoriji U15

Na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za uzrast U15, održanom 6. i 7. prosinca u Ozlju, mlade kuglačice Kuglačkog kluba Podravka ostvarile su odlične rezultate. Najuspješnija je bila Lora Mađer, koja je nakon dva dana natjecanja osvojila srebrnu medalju. Prvoga dana vodila je u ukupnom poretku s 576 čunjeva, a na kraju je natjecanje završila kao viceprvakinja države. Ukupno je srušila 1115 čunjeva, 18 manje od prvoplasirane Simone Zukanović.

Za Podravku su nastupile i Ela Hasan (1029), Saša Đuranek (914), Leona Majtan (950), Nika Majtan (954), Nicol Sambol (868) i Ena Jakupić (373). Iz kluba ističu kako je riječ o velikom uspjehu mlađih uzrasta i važnom poticaju za daljnje treninge i natjecanja.

FOTO ŽKK Podravka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?