MARTINJSKI KUP U LOVNOM STRELJAŠTVU

Lovci se natjecali u gađanju glinenih golubova i zračnoj pušci

Lovačka udruga Virje u povodu Dana Općine organizirala je tradicionalni Martinjski kup u lovnom streljaštvu. U lovačkom triatlonu natjecalo se 50 lovaca, a najbolji su nagrađeni prigodnim nagradama. Prvo mjesto osvojio je Dragutin Feletar, drugo Josip Ivančan te treće Danko Šimunić. Posjetitelji su, pak, mogli uživati u degustaciji lovačkih specijaliteta.

– Nastavili smo tradiciju druženja u povodu Dana Općine, a ujedno smo promovirali i našu Udrugu te trofeje. Sad se okrećemo novoj lovnoj sezoni – kaže Vladimir Tišljar, predsjednik Lovačke udruge Virje.

FOTO Đuro Grčić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VESELO U MOLVAMA

Vol od 660 kila nestao!

Jeste li znali?

Ana desetljećima priprema najbolju zimnicu, a sada je otkrila svoj jednostavni recept i iznenadila brojne domaćice

Novo omiljeno okupljalište

Ispod dravskog mosta kupa ih se i roštilja preko 100, a za sve one koji ljetuju na Jadranu imaju samo jednu kratku poruku!