Lovri Matovini tri zlata i bronca

Proteklog vikenda u Čakovcu je održano drugo kolo Hrvatskog kupa u badmintonu za mlađe uzraste na kojem su nastupili badmintonaši Koprivnice Nika i Lovro Matovina te Filip Kos. Najuspješniji je ponovno bio Lovro Matovina koji je u kategoriji do 13 godina među mlađim kadetima u singlu i miksu s Leom Burazorom iz Dubrovnika osvojio dva zlata, a u kadetima do 15 godina zlato i broncu s Raniom Vindiš iz Velike Gorice. Nika Matovina u kategoriji mlađih juniorki do 19 godina osvojila je srebrnu medalju. Filip Kos u singlu je završio na 11. mjestu, a u mixu je bio šesti s Tessom Komljenović iz Bjelovara.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz