Turnir u badmintonu

Lovro osvojio zlato i srebro

U organizaciji BK Mladost Lendava održan je 18. Međunarodni turnir “Srebrna žogica” u badmintonu.  U slovenskoj Lendavi,  nastupilo je 100 igračica i igrača. Igrale su se kategorije podmlatka U13, U15 i U17. Za BK Koprivnicu igrao je Lovro Matovina, u kategoriji U15; singl i par. U subotu su se igrali svi mečevi do polufinala, dok su za nedjelju ostavljena polufinala i finala. U subotu se Lovro izborio za medalje samo nije znao koju će osvojiti, a imao je sigurnu broncu i u singlu i u paru.  Par je igrao  s Markom Šurinom iz BK Zagreb Medvedgrada. U nedjelju se moglo vidjeti jako puno dobrih mečeva. U polufinalu singla U15 je igrao protiv Slovenca Roka Strelca, pobijedio bez izgubljenog gema te izborio finale. U finalu je igrao protiv Čeha Daniela Čada i izgubio na tri tijesna gema te tako osvojio srebro. U paru s Markom, dominirali su u U15 i bez izgubljenog gema došli do zlata. Lovro se vratio kući s zlatom i srebrom. – To je bilo još jedno novo iskustvo s puno dobrih mečeva, druženja i novih poznanstva. Znam da sam mogao bolje, ali bitno mi je da sam nešto novo naučio i jedva čekam neki sljedeći turnir- rekao je Lovro

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati