Ludbreg će dobiti svoj taksi, već se zna tko će obavljati prijevoz

Ludbreški gradski vijećnici jednoglasno su podržali i Odluku da u gradu profunkcionira autotaksi prijevoz. Stajališta će biti u Ulici Miroslava Krleže kod Autobusnog kolodvora te kod Hrvatske pošte na Trgu Svetog Trojstva.

– Inicijativu za ovu odluku dao je jedan autotaksist koji je zainteresiran obavljati ovu uslugu na području grada Ludbrega s vozilom koje odgovara pravilima – kazala je Irena Kučina, pročelnica Upravnog odjela za financije i komunalni sustav. Taksi će ludbreškim ulicama početi prometovati vrlo skoro. (sš)

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka

MISLI NA ZDRAVLJE

Kako je 50-godišnjak pobijedio visoki kolesterol: “Samo sam prestao ovo jesti, a svi to imaju u hladnjaku”

susjedne županije

Pretukli Egipćanina