Ludbreg će dobiti svoj taksi, već se zna tko će obavljati prijevoz

Ludbreški gradski vijećnici jednoglasno su podržali i Odluku da u gradu profunkcionira autotaksi prijevoz. Stajališta će biti u Ulici Miroslava Krleže kod Autobusnog kolodvora te kod Hrvatske pošte na Trgu Svetog Trojstva.

– Inicijativu za ovu odluku dao je jedan autotaksist koji je zainteresiran obavljati ovu uslugu na području grada Ludbrega s vozilom koje odgovara pravilima – kazala je Irena Kučina, pročelnica Upravnog odjela za financije i komunalni sustav. Taksi će ludbreškim ulicama početi prometovati vrlo skoro. (sš)

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj

Tijekom prošle godine zabilježen pad prirasta svinja, uvoz veći od izvoza

Najbolji mladi nerasti u državi uzgajaju se u Podravini i Prigorju

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h