Ludbreg: Muškarcu zbog 2,12 promila do 20.000 kuna kazne ili zatvor do 60 dana!

Kako doznajemo u ludbreškoj policiji, njihovi su djelatnici jučer u 19 sati u Varaždinskoj ulici u Martijancu, u kontroli prometa zaustavili automobil kojim je upravljao muškarac starosti 36 godina. Provjerama je utvrđeno da vozilom upravlja pod utjecajem alkohola u koncentraciji od 2.12 promila.

Kako je utvrđeno, isti je višestruki počinitelj istovrsnih prekršaja, zbog navedenog prekršaja i bojazni da će i dalje činiti prekršaje je uhićen i doveden u Policijsku postaju gdje je zadržan do otriježnjenja – naveli su u policiji i dodali:

-Tijekom današnjeg dana biti će priveden na prekršajni odjel Općinskog suda u Varaždinu, a za počinjene prekršaje mu prijeti izricanje novčane kazne u iznosu do 20.000 kuna, kazna zatvora u trajanju do 60 dana, zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju do 12 mjeseca i po pravomoćnosti odluke o prekršaju će mu se odrediti i šest negativnih prekršajnih bodova.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

RADOVI PRIVEDENI KRAJU

Jedno od najprometnijih raskrižja u gradu dobilo kružni tok vrijedan 430 tisuća eura

DALIBOR JE IZGUBIO ŽIVOT U PREVRTANJU TRAKTORA

“Cijelo selo tuguje, boljeg susjeda u životu nisam imao”

ANGAŽIRANI NA OSIGURANJU GLAZBENOG SPEKTAKLA

FOTO Tim ludbreškog Crvenog križa brine o posjetiteljima na Thompsonovom koncertu