Viceprvakinje lige

Ludbreške odbojkašice prvenstvo završile sa samo jednim porazom

ŽOK Ludbreg zaključio je sezonu 2025./26. odličnim rezultatima u prvenstvu i kup natjecanju. Ludbreške odbojkašice osvojile su drugo mjesto u 3. HOL Sjever te treće mjesto u kupu, a posljednju utakmicu sezone, polufinale Kupa, nažalost su izgubile od Ivanca rezultatom 3:0.

Prvenstvo su završile s impresivnim učinkom od 19 pobjeda i samo jednog poraza, uz dominantnu set-razliku 58:8. Dodajmo kako je uspješnu sezonu imao i drugi sastav Ludbrega koji je natjecanje u 4. HOL Sjever završio na drugom mjestu.

FOTO ŽOK Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dva dana špananja

FOTO/VIDEO Veliki malonogometni turnir u Ludbregu okupio 64 ekipe iz cijele regije

Vodi li ih ta pozicija u viši rang, ovisi o Tomislav Radniku

Bušpan izborio drugo mjesto na ljestvici, čeka rasplet i nada se promociji u viši rang

Križevački košarkaši igrali u Čakovcu i Zagrebu

Radnikovi seniori osvojili zlato i srebro, kadeti do brončane medalje