Ludbrežani odlično krenuli u sezonu

U trećem kolu 2. Hrvatske rukometne lige Sjever rukometaši Ludbrega ugostili su ekipu RK-a Novi Marof. Ludbrežani su u prva dva kola bili uspješni protiv RK-a Sesvete 2 i RK-a Trnovec. Protiv ekipe Novog Marofa u prvom smo poluvremenu gledali izjednačenu utakmicu. Ludbrežani su u 15. minuti imali pet golova razlike, a onda su gosti do poluvremena borbenom igrom uspjeli izjednačiti na 11:11. U drugom poluvremenu domaći su iskoristili ‘široku’ klupu pa se razlika povećavala iz minute u minutu za visokih plus osam i konačnih 31:23. Najefikasniji u redovima Ludbrega i treću utakmicu za redom bio je Petar Horvat koji je u prošlom kolu na gostovanju protiv Trnovca postigao 11, a sada osam pogodaka. U četvrtom kolu ludbreški rukometaši gostuju u Prelogu kod istoimene ekipe. (dv)