SAJAM

Ludbrežani uživali u mirisima cvijeća i zabavnoj glazbi

Proteklog vikenda, Grad Ludbreg i Turistička zajednica područja Centar svijeta pripremili su Međunarodnu izložbu i sajam cvijeća Flora Centrum Mundi. Središnji izložbeni dio prodajnog sajma održao se na Otoku mladosti, lokaciji koja se posljednje dvije godine pokazala kao izvrstan izvor. Popratni događaj održao se na Zanatskom trgu, središnjem gradskom trgu i dvorcu Batthyany.

Na Zanatskom trgu paralelno s izložbenim prodajnim dijelom manifestacije održavao se Dječji cvjetni korzo koji je bio namijenjen najmlađim posjetiteljima. Posjetitelji su kroz vikend uživali u mirisima cvijeća i zvukovima zabavne glazbe, koncertima Danijele Martinović i u Slavonskim lolama, koji su se održali na gradskom trgu.

FOTO: Dražen Vađunec

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika