Ludbrežani visoko slavili usred Zagreba

U okviru 8. kola Druge hrvatske rukometne lige skupina Sjever rukometaši RK-a Ludbreg gostovali su u Zagrebu kod legendarnog Medveščaka. Nekada istaknuti prvoligaš s trećeg je mjesta, u subotu točno u podne, dočekao Ludbrežane. Ekipa RK Ludbreg u hrvatsku metropolu doputovala je kao lider na ljestvici sa šest pobjeda i tek jednim porazom u susjedstvu protiv rukometaša Koprivnice.

U utakmici protiv Medveščaka ludbreški rukometaši napravili su pravu senzaciju zbog ostvarene pobjede usred Zagreba. Ludbrežani su vodili tijekom cijele utakmice, a posebno dobro igrali su u drugom poluvremenu kada su razliku od dva gola s poluvremena u 48. minuti digli na visokih devet. Na kraju je rezultat glasio 25:31 te je RK Ludbreg ovom pobjedom ostao lider na ljestvici. Najefikasniji u redovima Ludbrežana bio je njihov desnokrilni igrač iskusni Elvin Petrošanec koji je postigao 11 golova, upravo taj broj nosi i na majici, ali čestitke zaslužuje cijela ekipa.

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz