Nogometni klub Močile predstavio je prvo pojačanje uoči nove natjecateljske sezone. U klub je stigao 19-godišnji Luis Petrić, koji dolazi iz Tomislava iz Drnja. Iz kluba poručuju kako je riječ o igraču koji može pokrivati više pozicija u veznom redu i napadu, a nogometno se razvijao u omladinskom pogonu Slaven Belupa. Seniorsko iskustvo stjecao je nastupajući za Imbriovec i Tomislav Drnje.
U prošloj sezoni Petrić je za drnjanski sastav upisao 13 nastupa i postigao dva pogotka. U dvije sezone prije toga, igrajući za juniore i seniore Tomislava, postigao je ukupno 40 pogodaka. U Močilama vjeruju kako će svojim kvalitetama i svestranošću predstavljati značajno pojačanje za momčad u novoj sezoni.

FOTO NK Močile



