Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Nogometni klub Močile predstavio je prvo pojačanje uoči nove natjecateljske sezone. U klub je stigao 19-godišnji Luis Petrić, koji dolazi iz Tomislava iz Drnja. Iz kluba poručuju kako je riječ o igraču koji može pokrivati više pozicija u veznom redu i napadu, a nogometno se razvijao u omladinskom pogonu Slaven Belupa. Seniorsko iskustvo stjecao je nastupajući za Imbriovec i Tomislav Drnje.

U prošloj sezoni Petrić je za drnjanski sastav upisao 13 nastupa i postigao dva pogotka. U dvije sezone prije toga, igrajući za juniore i seniore Tomislava, postigao je ukupno 40 pogodaka. U Močilama vjeruju kako će svojim kvalitetama i svestranošću predstavljati značajno pojačanje za momčad u novoj sezoni.

FOTO NK Močile

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti