Ti biraš – jedna ili sve

Luka Modrić obožava palačinke s Lino Ladom, krenulo emitiranje novog Podravkinog spota

Podravka i njen ambasador Lino Lade Luka Modrić proširili su suradnju. Ovaj je put svjetski poznat nogometaš angažiran oko snimanja spota koji se krenuo emitirati na TV ekranima.

I ovaj je TV spot, kao i onaj s Dominikom Livakovićem, snimljen pod redateljskom palicom Dalibora Matanića i pod budnim okom agencije McCann Zagreb koja je osmislila scenarije i realizirala ih u suradnji s Val produkcijom. Glavno geslo spota je „Ti biraš – jedna ili sve”. Lino Lada je, podsjećaju iz koprivničke kompanije, jedan od najpoznatijih brendova Podravke, a u svom asortimanu ima čak pet različitih okusa koje nudi potrošačima.

Modrić i Podravka u sklopu svoje suradnje već su donirali Banku hrane zagrebačkog Crvenog križa i tako usrećili najpotrebitije tijekom blagdana.

FOTO Youtube Screenshot

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Koprivničanka završila u raljama otprije poznatog "majstora" prevaranta

Osuđivanog stolara terete za novu prijevaru. Uzeo kaparu i nestao

Misli na zdravlje

Važan savjet doktora: “Evo koliko lubenice dnevno smijete pojesti, a ako imate ovu bolest morate je izbjegavati”

STRAŠNA TRAGEDIJA, POLICIJA JE NA TERENU

Skočio s čamca u Dravu, nije mu bilo spasa