Predstavnici Ludbrega

Mali igrači Podravine srebrni u Prelogu

Talentirani nogometaši ludbreške Podravine za vikend su nastupili na dvoranskom malonogometnom turniru u Prelogu. Osvojili su drugo mjesto i kući se vratili sa srebrnim medaljama.

Bolji su bili od Lumena, Slaven Belupa i Međimurja, a u finalu su izgubili nakon izvođenja penala. Najbolji igrač turnira bio je njihov Roberto Vručina.

Iz kluba su zahvalili roditeljima na podršci.

FOTO Škola nogometa Podravina Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru