PROLJEĆE U KOPRIVNICI

Mališani kroz igru učili saditi i brinuti se o cvijeću

Mališani iz dječjeg vrtića Svetog Josipa sa svojim odgajateljicama i djelatnicima Komunalca obilježili su dolazak proljeća i aktivno sudjelovali u sadnji novih cvjetnih gredica u sklopu programa „Proljeće u Koprivnici“. Kroz igru su učili o sadnji i brizi oko cvijeća, a oosađeno je 200 komada graničice odnosno ljiljanke, prilagodljive i dugovječne zeljaste biljka koja će svojim cvatovima od lipnja do rujna krasiti rubni dio Gradskog parka na 50 kvadratnih metara.

Mališanima se u sadnji pridružio i gradonačelnik Mišel Jakšić te članica uprave Komunalca, Dubravka Horvat.

FOTO: Grad Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad