PROLJEĆE U KOPRIVNICI

Mališani kroz igru učili saditi i brinuti se o cvijeću

Mališani iz dječjeg vrtića Svetog Josipa sa svojim odgajateljicama i djelatnicima Komunalca obilježili su dolazak proljeća i aktivno sudjelovali u sadnji novih cvjetnih gredica u sklopu programa „Proljeće u Koprivnici“. Kroz igru su učili o sadnji i brizi oko cvijeća, a oosađeno je 200 komada graničice odnosno ljiljanke, prilagodljive i dugovječne zeljaste biljka koja će svojim cvatovima od lipnja do rujna krasiti rubni dio Gradskog parka na 50 kvadratnih metara.

Mališanima se u sadnji pridružio i gradonačelnik Mišel Jakšić te članica uprave Komunalca, Dubravka Horvat.

FOTO: Grad Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj