PROLJEĆE U KOPRIVNICI

Mališani kroz igru učili saditi i brinuti se o cvijeću

Mališani iz dječjeg vrtića Svetog Josipa sa svojim odgajateljicama i djelatnicima Komunalca obilježili su dolazak proljeća i aktivno sudjelovali u sadnji novih cvjetnih gredica u sklopu programa „Proljeće u Koprivnici“. Kroz igru su učili o sadnji i brizi oko cvijeća, a oosađeno je 200 komada graničice odnosno ljiljanke, prilagodljive i dugovječne zeljaste biljka koja će svojim cvatovima od lipnja do rujna krasiti rubni dio Gradskog parka na 50 kvadratnih metara.

Mališanima se u sadnji pridružio i gradonačelnik Mišel Jakšić te članica uprave Komunalca, Dubravka Horvat.

FOTO: Grad Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”

POČELI SU RADOVI NA BJELOVARSKOJ

Cesta na kojoj je tragično preminuo mladić dobiva nova prometna rješenja