ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

Dječji vrtić Bambi iz Ždale, naselja na području Općine Gola, priredio je završnu svečanost za predškolce. Tako se od vrtića oprostilo sedam budućih budući prvašići koji su zajedno sa svojim odgojiteljicama izveli predstavu „Ivica i Marica“. Svojim nastupom oduševili su roditelje, članove obitelji i goste. Riječi podrške i dobre želje uoči polaska u školu mališanima su uputili i načelnik Općine Stjepan Milinković i ravnateljica vrtića Sanela Brgles.

– Djeca su pokazala kreativnost, trud i zajedništvo koje su razvijala tijekom boravka u vrtiću. Budućim školarcima želimo mnogo uspjeha, radosti i lijepih trenutaka u školskim klupama – kažu odgojiteljice.

FOTO Dječji vrtić Bambi

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

jeste li znali?

Savjet starog vrtlara sve je oduševio: “Tko danas posije ovo povrće, već za 25 dana će brati prve plodove”

Zanimljivosti

Ovo je najslađa sorta jabuka