Dječji vrtić Bambi iz Ždale, naselja na području Općine Gola, priredio je završnu svečanost za predškolce. Tako se od vrtića oprostilo sedam budućih budući prvašići koji su zajedno sa svojim odgojiteljicama izveli predstavu „Ivica i Marica“. Svojim nastupom oduševili su roditelje, članove obitelji i goste. Riječi podrške i dobre želje uoči polaska u školu mališanima su uputili i načelnik Općine Stjepan Milinković i ravnateljica vrtića Sanela Brgles.
– Djeca su pokazala kreativnost, trud i zajedništvo koje su razvijala tijekom boravka u vrtiću. Budućim školarcima želimo mnogo uspjeha, radosti i lijepih trenutaka u školskim klupama – kažu odgojiteljice.






FOTO Dječji vrtić Bambi


