Maria iz 4.b iz A. N. Gostovinski osvojila drugo mjesto

Maria Milanović Vugrač, učenica 4.b razreda OŠ Antun Nemčić Gostovinski, osvojila je drugo mjesto na natjecanju Stvaramo održivu budućnost. Natjecanje su organizirali Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska 28. put zaredom, a natjecalo se 980 likovnih, literarnih, multimedijalnih i glazbenih radova iz dvadeset županija. Učenica Maria Milanović Vugrač osvojila je drugo mjesto u kategoriji literarnih radova svojom pričom o avanturama marljivih pčelica. Njezina je mentorica učiteljica Sanja Brkić.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

zanimljivosti

Komarci obožavaju ovu krvnu grupu?

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok