Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Ronilački klub Šoderica uspješno je otvorio novu sezonu Kupa Hrvatske u daljinskom plivanju perajama. Na prvom kolu natjecanja, održanom u Kostreni, koprivnički klub predstavljalo je sedam natjecatelja koji su osvojili dvije zlatne i jednu srebrnu medalju. Na dionici od 1000 metara najbolji rezultat ostvario je Jakov Marić, koji je osvojio prvo mjesto među kadetima, dok je Antonija Patrčević Lončarić slavila u konkurenciji veteranki. Lea Mesarek zauzela je četvrto, a Sarah Trstenjak šesto mjesto među kadetkinjama. Na utrci na 3000 metara Petar Treščec osvojio je srebrnu medalju, dok su Rita Mikinac i Dora Bradić natjecanje završile na petom, odnosno šestom mjestu. U klubu ističu kako su tri osvojene medalje na početku sezone potvrda kvalitetnog rada te dobar poticaj uoči nastavka Kupa Hrvatske.

FOTO RK Šoderica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru