Zasluženo

Mario Kovačević po drugi put ove sezone proglašen trenerom mjeseca!

Mario Kovačević, trener Slaven Belupa, proglašen je najboljim u proteklom mjesecu. U izboru s Radomirom Đalovićem i Gonzalom Garcijom, Kovačević je dobio uvjerljivo najviše glasova navijača, novinara i kolega te tako po drugi put u ovoj sezoni izabran za najboljeg. 

Koprivnički prvoligaš je godinu otvorio remijima kod Hajduka na Poljudu (0:0) i u gostima kod Šibenika (1:1), uslijedile su pobjede protiv Lokomotive (2:1) i Varaždina (0:1) te remi protiv Istre 1961 bez pogodaka. Zadnju prvenstvenu pobjedu upisao je na Opus Areni protiv Osijeka (1:2).

FOTO arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru