PRIZNANJE ZA NAJBOLJU OBRANU PRIMIT ĆE SUŠAK

Mario Kovačević ponovno je trener mjeseca!

Dan nakon što je Slaven Belupo na “Apašu” izborio finale Kupa, stigla je još jedna dobra vijest za koprivničkog prvoligaša. Naime, Mario Kovačević proglašen je trenerom mjeseca ožujka, dok će Ivan Sušak primiti priznanje za najbolju obranu. Ona se odnosi na okršaj protiv Dinama, kada je vrhunskom intervencijom obranio udarac Marka Pjace, objavio je upravo klub iz Miškinine. Kovačeviću je to treća titula za najboljeg trenera u sezoni, a Sušku za obranu druga. Strateg “Farmaceuta” uvjerljivo je slavio ispred Rajka Vidovića, od kojeg je dobio triput više glasova te Fabija Cannavara, kojeg je preglasao četiri puta.

FOTO arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt