NAGRAĐENE S 330 EURA

Mario Rajn održao prijem za najbolje odgojno-obrazovne djelatnice

Gradonačelnik Mario Rajn održao je u utorak, 10. listopada prijem za najbolje odgojno-obrazovne djelatnice s područja Križevaca.

Riječ je o Martini Valec-Rebić, Marjani Fržović i Sandri Poštić iz Osnovne škole Ljudevita Modeca Križevci, Tamari Vrhovec iz Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci i Mariji Zegnal Koretić iz Učeničkog doma Križevci. Pored 505 nagrađenih najboljih odgojno-obrazovnih djelatnika, upravo njih pet iz Križevaca proglašeno je najboljima od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Uime svih nagrađenih, zahvalu na prijemu uputila je Marija Zegnal Koretić te uručila gradonačelniku svoju knjigu naslova „Zdrav duh u zdravom tijelu, Najvažniji predmet u školi“.

Grad Križevci i ove ih je godine novčano nagradio i to iznosom od 330 eura bruto, a gradonačelnik im je ujedno uručio cvijeće.

FOTO Grad Križevci

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu