KOPRIVNIČKI ATLETIČAR

Marko Martinčić s hrvatskom reprezentacijom nastupa na Svjetskom prvenstvu

Marko Martinčić, koprivnički atletičar i član Atletskog Varaždin, nastupiti će s hrvatskom reprezentacijom na 32. po redu IAU Svjetskom prvenstvu u trčanju na 100 kilometara.

Ovo izdanje Svjetskog prvenstva u trčanju održati će se indijskom gradu Bangaloreu, a hrvatski reprezentativci i reprezentativke do sada su osvojili tri medalje. Najveći uspjeh ostvarila je Nikolina Šuštić koja je 2018. godine na prvenstvu održanom u Svetom Martinu na Muri osvojila zlatnu medalju, a dvije godine ranije okitila se srebrnom medaljom u španjolskom Los Alcázaresu. Treću medalju u povijesti hrvatske maratonske reprezentacije osvojila je Marija Vrajić koji je 2015. godine u nizozemskom Winschotenu bila brončana.

Svjetsko prvenstvo počinje za tri dana, u subotu 7. prosinca.

FOTO: Marko Martinčić (Facebook)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?