Ponovno među najboljima nakon povratka od ozljede

Mia Robotić treća u parovima i četvrtfinalistica Prvenstva Hrvatske

Mia Robotić sa stilom se vratila na teniske terene nakon ozljede. Na ovogodišnjem Prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke do 16 godina, koje je održano u Čakovcu u organizaciji TK Franjo Punčec, talentirana Đurđevčanka ponovno je pokazala svoj veliki potencijal.

Iako se vraćala na teren nakon dužeg izbivanja zbog niza ozljeda i nesretnih okolnosti, Mia je u pojedinačnoj konkurenciji uspjela izboriti plasman među osam najboljih juniorki u državi, što je izvrstan rezultat s obzirom na okolnosti.

Još bolji rezultat postigla je u konkurenciji parova, gdje je nastupila u tandemu s Dorom Belvanović iz Đakova. Zajedno su stigle do polufinala i osvojile treće mjesto.

Također, tijekom turnira Mija je primila i posebno priznanje Odbora regije Sjever za svoje iznimne teniske rezultate u prošloj godini.

FOTO: TK Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PROGLAŠENI NAJBOLJI ĐURĐEVAČKI SPORTAŠI

Laureati Tihana Kožar, Mario Horvatić, Tihomir Robotić i Krunoslav Pantelić

Remi na “Apašu”

Desetkovani Slaven ozbiljno namučio Hajduk, gosti dvaput lovili gol zaostatka i odlaze kući s bodom

MOGU LI "FARMACEUTI" PRIREDITI IZNENAĐENJE!?

Hajduk gostuje u Koprivnici. Pogledajte koga smo sve zatekli ispred stadiona