IŠAO JE U LOV

Ministar Banožić teško ozlijeđen u prometnoj nesreći, jedna osoba poginula

Ministar obrane Mario Banožić sudjelovao je jutros u teškoj prometnoj nesreći u kojoj je poginula jedna osoba. Banožić je upravljao osobnim vozilom koje se sudarilo s kombijem čiji je vozač smrtno stradao.

Nesreća se dogodila u 6:15 sati, na izlazu iz Vinkovaca u smjeru Županje. Iz Opće županijske bolnice Vinkovci potvrđeno je da je ministar teže ozlijeđen te će biti prevezen u KBC Osijek.

Još nije poznato kako je točno do sudara došlo, a Banožić je navodno išao u lov kad se nesreća dogodila, piše Index.hr

FOTO ilustracija (fotografija prometne nesreće nema nikakve veze s događajem)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVETU MISU PREDVODIO JE FRA ZDRAVKO TUBA

VIDEO Ivanje proslavili proštenjem i obilježili 90. obljetnicu od izgradnje crkve  

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako najlakše i najbrže odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”