PRVENSTVO HRVATSKE ZA SPORTAŠE S INVALIDITETOM

Mirjani Horvat, Ivanu Zalaru i Igoru Balašku zlata

Sportaši s invaliditetom iz naše županije bili su uspješni na prvenstvu Hrvatske koje je održano u Poreču. Ivan Zalar osvojio je zlato u visećoj kuglani, kuglani, Marijan Maljak srebro, a Dražen Vugrinec broncu na staznoj kuglani, dok je Petar Carek bio šesti u šahu. U kategoriji sportaša u kolicima Mirjana Horvat u pikadu osvojila je zlato te u visećoj kuglani broncu, a Igor Balaško u visećoj kuglani zlato te u pikadu srebro.

– Zadovoljni smo s ostvarenim rezultatima, a zahvaljujem svim članovima na sudjelovanju i ostvarenim rezultatima – kaže Nadica Mesar, predsjednica županijskog Parasportskog saveza.

FOTO Darko Imbriša

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske